Newsletter

Jeśli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje, prosimy podać adres e-mail.
dodaj do newslettera

Rzetelna Firma

 
 
Począwszy od 28 lipca 2011 roku, CHEMOSERVIS-DWORY S.A. nieprzerwanie uczestniczy w programie RZETELNA Firma i udostępnia szereg informacji świadczących o swojej wiarygodności.
 
 
Program RZETELNA Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.
 
 

Główne korzyści płynące z posiadania certyfikatu

  • Zdobycie nowych rynków i budowanie przewagi konkurencyjnej - wg badań 71% Polaków kupi towar lub usługę w firmie, która terminowo reguluje należności,zaś tylko niewielki procent zaryzykuje współpracę z firmą, która nie płaci swych zobowiązań.*
  • Posiadanie ważnego argumentu w negocjacjach handlowych i przetargach kreowanie pozytywnego wizerunku działalności dzięki posługiwaniu się tytułem Rzetelna Firma.
  • Reklamowanie i promowanie swojego przedsiębiorstwa poprzez znak graficzny programu Rzetelna Firmabycie transparentym dzięki posiadaniu wizytówki programu i możliwości bieżącego potwierdzania własnej wiarygodności, osiągnięć i wypłacalności.
  • Legitymowanie się Certyfikatem Rzetelności - 63 % Polaków uważa, iż posiadanie certyfikatu potwierdzającego rzetelność ma znaczenie.*
  • Deklarowanie  i przestrzeganie zasad etycznych Kodeksu Rzetelnej.
  • Firmy umocnienie własnego wizerunku przy wykorzystaniu rekomendacji w postaci bannera na swojej stronie www lub stopce email, kierującego do własnej Wizytówki Rzetelnej Firmy.
  • Wykorzystanie reklamy i promocji programu Rzetelna Firma do budowy własnego wizerunku.
  • Podniesienie prestiżu przedsiębiorstwa związane z przystąpieniem do elitarnego programu oraz korzystaniem z rekomendacji Krajowego Rejestru Długów - największego i najbardziej rozpoznawalnego biura informacji gospodarczej w Polsce.

* Badanie przeprowadzone na reprezentatywnej grupie Polaków przez Millward Brown SMG/KRC w grudniu 2008 r.

 


Zaufali nam

CHEMOSERVIS-DWORY S.A. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Krakowie, KRS 0000287238, NIP 549-19-11-468, REGON 070889223. Kapitał zakładowy opłacony w całości: 20.006.000 PLN.
Copyright © CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
Projekt i wykonanie www.6sense.pl